• Новак
Дмкпв Машки Чизми Со Тврд Ѓон Спортски Чевли Рамни Рамни Мажи Нонслип Лента За Тока Зимски Снежни Чизми За Мажи Големина Црна 10.5

Дмкпв Машки Чизми Со Тврд Ѓон Спортски Чевли Рамни Рамни Мажи Нонслип Лента За Тока Зимски Снежни Чизми За Мажи Големина Црна

Rating 
DEN 1279.84

Достапност
Производот е достапен

Машки Чизми Со Тврд Ѓон Спортски Чевли Рамни Рамни Мажи Нонслип Лента За Тока Зимски Снежни Чизми За Мажи Големина 9НОТЕ : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку,Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното . Метод На Затворање : Ремен За Тока. Ве молиме известете ни многу можно за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото. Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли). Пета Висок Стил : Рамен. должина : НЕ. Горниот Материјал : СТП. Зголемете Високо : НЕ. Стил : Секојдневен,Моден. Чевли Пета Висока : 3см/1.18". Пол : Мажи/Момчиња. Материјал За Обложување : Краток Кадифен. обем : НЕ. Единствен Материјал : Гума. Висина на платформата : 3см/1.18". Материјал За Влошка : Краток Кадифен. Сезона : Пролет, Aut, Зима. Стил На Пети : Круг. Соодветни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Плажа/Работа/Слободно Време Единствен Материјал : Гума. Стил На Пети : Круг. Чевли Пета Висока : 3см/1.18". ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното . Висина на платформата : 3см/1.18".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката