• Новак
Облека За Бебе Момче Хунта Облека За Девојчиња Со Памучни Отпечатоци

Облека За Бебе Момче Хунта Облека За Девојчиња Со Памучни Отпечатоци

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

< Стил на дизајн : облеката за бебиња за новороденчиња има две пакувања, еден блузи и еден шорцеви. Еден краток ракав, печатен, тркалезен врат на резервоарот и еден шорцеви за печатење се најдобриот избор за момчиња или девојчиња за доенчиња.41"должина : 45см/17.72"шорцеви должина : 36см/14.93"шорцеви должина : 31см/12. Памучна мешана облека која ќе биде погодна за кожата за бебиња, доенчиња и мали деца.Сезона : костумот за бебиња може да биде погоден за лето.Удобна и Удобна Облека : костумот има две пакувања составени.Применлива повеќекратна Пригода : костумот за блуза е погоден за многу прилики, како што се свадба, роденденска забава, фотографија, туш за бебиња, облека на плажа, ден на семејството итн. Врвот беше дизајниран во кратки ракави, печатени, тркалезни врвови на резервоарот плус еден печатени шорцеви.57" момчиња облека и сет.Висок Квалитет И Машина За Перење : блузата изработена од висококвалитетен памук кој е суперсофт и може да се пере во машина, тоа е навистина заштеда на време и заштеда на работна сила.Мека и Без Стимулирање : облеката за бебиња е изработена од висококвалитетен мешан памук кој е супер мек и пријателски за кожата за бебиња, доенчиња и мали деца.Големина : 73препорачана Возраст : 0-6 Месецибист : 44см/17,32"Должина : 30см/11,81"Должина На Шорцеви : 23см/9,06"Големина : 80препорачана Возраст : 6-12 Месецибист : 48см/18,90"Должина : 34см/13,39"Должина На Шорцеви : 25см/9,84"Големина : 90препорачана Возраст : 12-18 месеци Биста : 52 См/20,47"должина : 37 см/14,57"должина на шорцеви : 26 См/10,24"големина : 100 препорачана возраст : 18-24 Месеци Биста : 56 см/22,05"должина : 40 см/15,75"должина на шорцеви : 28 см/11,02"големина : 110 препорачана возраст : 2-3 должина : 59см/23.Алатка За Секојдневно Носење : Секојдневна блуза од типот Која ќе биде корисна за бебиња момчиња и девојчиња секојдневно носење, може да ви помогне да избегнете многу непристојни проблеми при носење.Печатени обрасци : блузата е дизајнирана во кратки ракави, печатени, тркалезни врвови на вратот што е слатко и привлечно. Висок Квалитет. Тоа не е потреба за вас да се појавување на облека за себе.Големина : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ги купите нашите производи, а нашите големини се со Азиска големина.17"големина : 130препорачана возраст : 4-5 годинабиста : 65см/25. Нема потреба да се грижите за нивото на удобност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката