• Новак
Калтренд Центар Сплит Клупа Неосупремни Капаци За Седишта за Година - МАЗДА ЦХ - -МА162-04НА Сина Влошка И Облога

Калтренд Центар Сплит Клупа Неосупремни Капаци За Седишта за Година - МАЗДА ЦХ - -МА162-04НА Сина Влошка И Облога

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Калтренд Центар 60/40 Сплит Клупа Неосупремни Капаци На Седиштата за 2016-2020 Мазда ЦХ-9-МА162-04НА Сина Влошка и Облога со посебен потпирач за глава со вграден појас со отворена конзола што се упатува кон плажата? Одење на риболов или кампување во близина на езеро? Загрижени сте за следење кал или вода во вашето возило? Неосупремата е совршено решение за активен животен стил. Изработени од висококвалитетен материјал сличен на мокар, Неосупремните навлаки на Седиштата На Калтренд цврсто се вклопуваат, се спротивставуваат на елементите и го одржуваат вашиот оригинален тапацир сув. Како И Сите капаци На седиштата Во Калтренд, нашите Неосупремни капаци на седиштата не се Само 100% Направени во САД, туку и нашите материјали се набавени од тука во САД. ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ - 60/40 Поделена Клупа со посебен потпирач за глава со вграден безбедносен ремен со конзола за отворање, Премиум капаците на седиштата во Неосупремен стил се прецизно исечени и прилагодени според фабричките спецификации на возилото. УВ ЗАШТИТЕНИ - Нашите неосупремни навлаки за седишта за автомобили имаат специјализирана ткаенина третирана СО УВ заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата. Одговара Изберете : 2017-2020 MAZDA CX-9 СПОРТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката