• Новак
Атлетски работи Активни перформанси на жени со долги ракави за патнички маица

Атлетски работи Активни перформанси на жени со долги ракави за патнички маица

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Оваа екипа на екипажот со долги ракави од атлетски дела е совршена со денови во теретана вежбајќи или дружење со пријатели со својства за влага за да ви помогне да бидете ладни и суви во текот на целиот ден. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. хитови на половината. Стил на пуловер со екипаж. Долги ракави; Опкружување на шиење. Најдобро за : работење надвор, јога, баре и трчање. Пар со : јакна или над спортски градник. 88% полиестер/12% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката