• Новак
Потпетици за маче од мачиња од пети на жени

Потпетици за маче од мачиња од пети на жени

Rating 
DEN 415.84

Достапност
Производот е достапен

Влезете во стил на шик зашилен пети со удобни чевли со потпетици од мачиња од страна на Brinley Co. Стилски карирани горе, ги надополнуваат женските зашилени прсти, а поставените табани создаваат удобно вклопување. Малите потпетици за маче создаваат суптилен лифт за да го завршат стилот. Овие чевли со потпетици се направени со ткаенини и материјали направени од вештачки. На дизајнот е истакната зашилена пети. Висина на пета : 1,8-инчен маче. Висина на платформата : 0,44-инчен платформа. Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Единствен материјал : материјал изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Материјал на горниот/надворешната страна : ткаенина/материјал изработен од човекот. Сите мерења се приближни и може да се разликуваат по големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката