• Новак
Калтренд Задна Цврста Клупа Еуроспортски Капаци за Седишта за 2000 Година-Доџ Рам 1500 - - ДГ227-08ХХ Светло Сива Влошка И Облога

Калтренд Задна Цврста Клупа Еуроспортски Капаци за Седишта за 2000 Година-Доџ Рам 1500 - - ДГ227-08ХХ Светло Сива Влошка И Облога

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Калтренд Задна Цврста Клупа Еуроспортски Капаци за Седишта за 2000-2001 Доџ Рам 1500-3500-DG227-08 HHH Светло Сива Влошка и Трим w/o потпирачи за глава за врвен во модерен стил На Евро, изберете ги капаците На Седиштата На Cal Trend eurosport. Изработени од врвен квалитет, 100% плетена ткаенина за максимална дишење и удобност, капаците На седиштата На Еуроспорт се софистицирани, стилски и совршени за секојдневна употреба. Прецизно СЕЧЕЊЕ - цврсти потпирачи за глава со цврста Клупа, Премиум навлаки за седишта во стилот На Еуроспорт се прецизно исечени и прилагодени според фабричките спецификации на возилото. ЗАШТИТЕНИ СО УВ - нашите капаци за седишта За автомобили Еуроспорт имаат специјализирана ткаенина третирана СО УВ заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата. Одговара Изберете : 2000-2001 ДОЏ РАМ 1500 2000-2001 ДОЏ РАМ 2500 2000-2001 ДОЏ РАМ 3500 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката