• Новак
Менс Тенк Блузи Денот На Независноста Летен Резервоар Топ Дише Голема Големина Обичен Врв Без Ракави Лабав Делумен Резервоар За Печатење

Менс Тенк Блузи Денот На Независноста Летен Резервоар Топ Дише Голема Големина Обичен Врв Без Ракави Лабав Делумен Резервоар

Rating 
DEN 271.20

Достапност
Производот е достапен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА. 24 часовен одговор на линија. НЕКОЈ ПРАША. П : Како да ја изберете големината?. О : нашата облека Е Со Азиска ГОЛЕМИНА, ви предлагаме да купите поголема големина, подобро да ја изберете соодветната големина според табелата со големини на сликата или описот, ве молиме не избирајте ја големината препорачана од "ВОДИЧ за ГОЛЕМИНА", за да избегнете купување несоодветна големина. П : колку време обично трае за испорака?. О : Обично, Може да се достави на вашата адреса во рок од 10-20 дена. П : што треба Да направам ако наидам на логистика и проблеми со производот откако ќе купам производ. О : ако наидете на проблеми во логистиката транспортот и квалитетот на производот по купувањето, ве молиме прво контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите за да ги објасните вашите проблеми, ние ќе одговориме во рок од еден ден и ќе го обезбедиме соодветното решение. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ИЗБОРОТ НА МОЈАТА ПРОДАВНИЦА, ВИ ПОСАКУВАМ ДОБАР ШОПИНГ. Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 102см/40.16" Должина : 70см/27.56" Големина : Л САД : 12 ЕУ : 42 Биста : 110см/43.31" Должина : 72см/28.35" Големина : ХЛ САД : 14 ЕУ : 44 биста : 118см/46.46" Должина : 74см/29.13" Големина : ХХЛ САД : 16 ЕУ : 46 БИСТА : 126см/49.61" должина : 76см/29.92" машка облека машки КОШУЛИ машки резервоари. машки тенкови блузи машки маици и тенкови тренингот тенкови блузи за мажи. Машки Основни Маици Без Ракави Секојдневен Активен Резервоар. Мрежестата ткаенина има одлична дишење, може да ви обезбеди насочена вентилација. Повод : Вечера убаво е да се носат секој ден. Добро за секојдневно/ работа / секојдневно носење/ улично носење/ датум/ патување/ шопинг/ одмор/ одмор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката