• Новак
Време И Тру Женска Мода Секојдневен Печатен Блуза Со Долги Ракави Блузи Дуксер Крпеница Дуксери со Качулка, пуловер дуксери за жени, женски дуксери, дуксери за

Време И Тру Женска Мода Секојдневен Печатен Блуза Со Долги Ракави Блузи Дуксер Крпеница Дуксери со Качулка, пуловер дуксери

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Женски Моден Секојдневен Печатен Блуза Со Долги Ракави Врвови Дуксер Крпеница Дуксери Со Качулкакарактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови, Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Печатениот дизајн го прави повеќе секси и привлечен за носење. 4. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Есенски Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Блузизизираат.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length SSmall4834110cm/43.31"67cm/26.38"48cm/18.90"67cm/26.38"MMedium61036115cm/45.28"68cm/26.77"49cm/19.29"69cm/27.17"LLarge81238120cm/47.24"69cm/27.17"50cm/19.69"71cm/27.95"XLX-Large101440125cm/49.21"70cm/27.56"51cm/20.08"73cm/28.74"XXL2 X-Large141844130cm/51.18"71cm/27.95"52cm/20.47"75cm/29.53"Size : SSize. : Small US : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 110cm/43.31"Sleeve : 67cm/26.38"Shoulder : 48cm/18.90"Length : 67cm/26.38"Size : MSize. : Medium US : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 115cm/45.28"Sleeve : 68cm/26.77"Shoulder : 49cm/19.29"Length : 69cm/27.17"Size : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 120cm/47.24"Sleeve : 69cm/27.17"Shoulder : 50cm/19.69"Length : 71cm/27.95"Size : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 125cm/49.21"Sleeve : 70cm/27.56"Shoulder : 51cm/20.08"Length : 73cm/28.74"Size : XXLSize. : 2 X-Large US : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 130cm/51.18 "Ракав : 71cm/27.95" Рамо : 52cm/20.47 "Должина : 75cm/29.53" 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Ултра мазно чувство, секое убаво разгледување на дизајнот, само за вас. 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. 4.Ве прават супер секси и заводливи. 5.Се фокусира на совршена Кошула Без Ракави за вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката