• Новак
Зувимк Долна Облека За Жени, Жени Целосна Лизга Хемиза Ноќница V Вратот Директно Фустан Ноќна Облека Сина, XL

Зувимк Долна Облека За Жени, Жени Целосна Лизга Хемиза Ноќница V Вратот Директно Фустан Ноќна Облека Сина, XL

Rating 
DEN 327.84

Достапност
Производот е достапен

Секси Мода Чипка Долна Облека Долна Облека Облека За Спиење Челични Прстени Пижами Жартиера Високи Машки Гаќи што добивате : 1 Комплет Материјал За Долна Облека : оваа долна облека од чипка за жени изработена од 80% Најлон и 20% Спандекс. Мека и удобна за носење во кревет. Стил : Долна Облека за жени; Секси Долна Облека; чипка бебешка долна облека; Халтер хемиза долна облека; чипка долна облека за спиење; V вратот бебешка долна облека; жени без грб долна облека бебешка кукла. Карактеристики : женската долна облека хемиза со проегирни чаши од тантела со длабок Врат, меко мрежесто здолниште и сатенски вратоврски од оглавник. Уникатен дизајн е сатенски лак на предната и сатенска вратоврска лак на задната страна. Прави да изгледате повеќе секси и шармантно ноќе, заводливо за да го привлечете вниманието на вашиот љубовник. Прилика : Облека за Спиење, ноќна облека. Совршен за посебна ноќ, зачинување на љубовта помеѓу вас и вашиот љубовник во брачната ноќ, меден месец, Денот на Вљубените, годишнината ноќ и така натаму. Содржина на пакетот : 1 х Жени Секси Долна Облека Хемиза и 1 х Женски Чипка Танга.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката