• Новак
Морфе Роуз Злато Четка Колекција-Опција: Р-Молив Бразда

Морфе Роуз Злато Четка Колекција-Опција: Р-Молив Бразда

Rating 
DEN 240.00

Достапност
Производот е достапен

Што е Тоа : Застанете И помирисајте Ги Розите и одете По Златото! Додадете малку луксуз во вашиот комплет за шминка со Новата"Колекција На Розово Злато"На Морфе. Оваа колекција од 31 парче вклучува мешавина од синтетички и природни четки комплетирани со ферули Од Розово Злато и црни рачки.Достапни Опции за производи се како што следува : Опција - Р0-Луксузна Четка За Прав; Опција - Р1-Луксузен Зашилен Прав; Опција - Р2-Про Заострен Прав; Опција - Р2-Про Заострен Прав; Опција - Р3-Прецизна Зашилена Контура; Опција - Р4-Про Аголно Руменило; Опција - Р5-Про Зашилена Контура; Опција - Р6-Рамен Тампон; Опција - Р7-Луксузен Зашилен Прав; Опција - r8-pro Рамна Контура; Mor244-R9; Опција - R10-Луксузен Заострен Прав; Опција - R11-Луксузна Овална Сенка; Опција - R12-Вентилатор За Нагласување На Лукс; Опција - R13-Зашилена Контура; Опција - R14-Тркалезна Контура; Опција - R30-Овална Основа; Опција - R31-Зашилена Контура; Опција - R32-Мини Тркалезна Контура; Опција - R31-Зашилена Контура; Опција - R32-Мини Тркалезна Контура; Опција - R31-Зашилена Контура - r33 - кружен блендер; Опција - R34-Луксузен Блендер; Опција - R35-Луксузен Блендер; Опција - R36-Истакнато Нагласување; Опција - R37-Посочен Блендер; Опција - R38-Кружен Блендер; Опција - R39-Заострен Блендер; Опција - R40 - Луксузен Зашилен Блендер; Опција - R41-Бразда Со Моливи; Опција-R43-Детали За Мало Длето; Опција-Р44-Агол Лагер / Споли; Опција-Р42 Овална Сенка/Коректор; Што Е Тоа : Застанете И Помирисајте Ги Розите И Одете По Златото!Додадете малку луксуз во вашиот комплет за шминка со Новата "Колекција На Розово Злато"На Морфе. Оваа колекција од 31 парче вклучува мешавина од синтетички и природни четки комплетирани со ферули Од Розово Злато и црни рачки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката