• Новак
Мерка на лента, автоматско повлекување точна мерка мерна лента за висока температура за висина на телото за шиење на ткаенини за обем на половината

Мерка на лента, автоматско повлекување точна мерка мерна лента за висока температура за висина на телото за шиење на ткаенини

Rating 
DEN 160.00

Достапност
Производот е достапен

Мерка на лента, автоматско повлекување точна мерка мерна лента за отпорност на висока температура за висина на телото за шиење на ткаенини за прекривка на половината Прецификација : Тип на ставка : Мерка на лента : PVCSIZE : Надворешен дијаметар на обвивката : приближно. 5см / 2.0inthickness : Прибл. 1,2 см / 0,5inl должина : приближно. 150cm / 59.1inthth : приближно. Скала од 7,5мм / 0,3in : cm од една страна, инч од другата страна на Side Application : Може да се користи за мерење на големината на различните делови на човечкото тело, како што се обемот на градите, обемот на половината, обемот на стомакот, обемот на бебето, обемот на бебето, бебето, бебето Список на висини на пакети : 1 x мерка за мерка Користете материјали, оваа мерка на лента не содржи хемиски супстанции штетни за телото, безбедни за употреба . има квалитет на отпорност на висока температура, отпорност на корозија, отпорност на киселина и алкали, можете да ја користите лентата За некое време . Со точно мерење и едноставна работа, едната страна скала е CM, а другата страна е инч . Владетелот е автоматски повлечен, мал по големина и компактен, лесен за носење и складирање додека не се користи. Белата боја изгледа симпатична.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката