• Новак
Хари Потер И Ѕидниот Постер За Готвење Камен - Хагрид На Волшебникот, 22.375 34

Хари Потер И Ѕидниот Постер За Готвење Камен - Хагрид На Волшебникот, 22.375 34

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Овој Тренд Меѓународен Хари Потер И Волшебникот Камен - Хагрид Готвење Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот Хари Потер и Волшебникот Камен - Хагрид Готвење Ѕид Постер : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката