• Новак
Опл Течен Мат Кармин, Формула Отпорна на Избледување Со Витамин Ц, Розов Бакнеж

Опл Течен Мат Кармин, Формула Отпорна на Избледување Со Витамин Ц, Розов Бакнеж

Rating 
DEN 127.68

Достапност
Производот е достапен

Добијте висок пигмент, боја на изјава со само едно лизгање. Овој течен кармин отпорен на избледување обезбедува богата, лесна боја во кадифена мат завршница за изглед со голем удар во еден момент. Блк/ОПЛ Бои Течниот Мат Кармин Е формулиран со напредни полимери за зголемено абење, така што бојата останува жива со часови—без избледување или пердуви. Збогатен со антиоксиданси Како Витамини Ц И Е за заштита на усните, одржувајќи ги хидрирани и меки, за да можете да одите цела ноќ. -Отпорен на избледување и отпорен на пердуви-Целодневен Мат - Висок пигмент - Збогатен со витамини За кондиционирање Ц И е - Парабен - Бесплатен Црн Опал Мат, Розов Бакнеж.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката