• Новак
Принцот Лавовско Срце-Назад На Спиење Мечка

Принцот Лавовско Срце-Назад На Спиење Мечка

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

PLI1027 : Карактеристики : - Назад на спиење мечка. - Помагање на милиони новороденчиња да спијат во породилишта и домови ширум светот. - Аудио цуцла со вистинска снимка направена во утробата на мајката. - Назад на спиење автентичните звуци на матката на мечката се универзално препознаени од бебињата. - Ефикасно во затишје да спијат за неколку минути. - Звучната кутија има 5 - минутен тајмер за автоматско исклучување за заштеда на батерии. - Сензори за звук и движење кои повторно го активираат снимањето кога бебето плаче или мечката се поместува. - Природна помош за поврзување што го задржува мирисот на родителите и го уверува бебето во нивното присуство. -3 ааа батерии потребни и вклучени. Принцот Лав Срце-Назад На Спиење Мечка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката