• Новак
Најдобри роднини некогаш дуксерии кошули со џемпери Најдобри братучеди некогаш семејни роднини Подарок

Најдобри роднини некогаш дуксерии кошули со џемпери Најдобри братучеди некогаш семејни роднини Подарок

Rating 
DEN 479.20

Достапност
Производот е достапен

Опис : Blankxxthey't не само во ред - тие се во светот. Покажете го вашиот член на семејството, тие се ценети со оваа худи.sku : 89 F01 CUSN_C2-18500-HLC-2 XKEY Карактеристики : Мерења : Градите/должината-Големина измерена со обем на торзото : Големина 2x Големи мерки 56. Околу торзото и 31 "" од рамото до цвест. Белешка : Ова е општа облека со унисекс. " Вид на качулка е за стандардно вклопување. Направено со траен материјал за да ги храбрите елементите, можете да се чувствувате топло и удобно во текот на целата година, без оглед на тоа што доаѓа на вашиот пат. - Машинско миење, не железо. -. Гордо дизајниран и печатен во САД - Ние ја користиме најновата технологија и еколошки мастила за супер меко чувство во нашиот објект. Покажете ја вашата гордост и патриотска поддршка за нашиот мал град американски бизнис со носење на нашата квалитетна облека. Печатењето може да се појави помал на поголеми димензии и боите на слики може да можат се разликуваат малку врз основа на вашиот екран . Семејни кошули со качулка : Исто како што рече песната, можеби ќе ги имате сите свои сестри со вас. Или браќа, или чичковци. Уживајте во сите видови на дизајни со теми за семејство совршени за следното семејно обединување. Семејството е сè За вас и сега можете да ја покажете вашата loveубов кон нив со оваа кошула. Нашата семејна облека прави одличен подарок за Денот на мајките, ден на татковците, Божиќ и родендени!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката