• Новак
Женски Панталони Јога Крпеница Печатење Џогер Со Висок Струк Џеб Пот Удобен Тренинг Секојдневни Панталони Спортски Јога Панталони За Трчање

Женски Панталони Јога Крпеница Печатење Џогер Со Висок Струк Џеб Пот Удобен Тренинг Секојдневни Панталони Спортски Јога Панталони

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Големина : XS Половината : 62cm/24.41" Колк : 95cm/37.40" Должина : 98.50 cm/38.78" Големина : S Половината : 66cm/25.98" Колк : 99cm/38.98" Должина : 99.50 cm/39.17" Големина : M Половината : 70cm/27.56" Колк : 103cm/40.55" должина : 100,50 см/39,57" Големина : л половината : 74см/29,13" колк : 107см/42,13" Должина : 101,50 См/39,96" големина : xl половината : 78см/30,71" колк : 111см/43,70" должина : 102,50 см/40,35" овие лесни ленени панталони СЕ ЗАДОЛЖИТЕЛЕН избор за лежерен изглед.Повлечете слаби панталони со еластичен појас еластичен струк, висок струк, дизајн со цврста боја, прилагодлив појас за влечење за дополнителна удобност.Прилики : секојдневна облека, домашна облека, излегување, одмор или облека на плажа.Можете да ја носите во секоја сезона за различна употреба.Можете да го носите Со Маица, блуза, резервоари, камизоли или спортски градник за удобен и убав изглед.Нега на облека : Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нема да се намали по миењето и сушењето. Еластично и дише, чувствувајте се и носете многу меко, многу погодно за кожата и удобно за носење. Лесно спарете се со врвот ками, кроп топ, маичка, блуза, сандали, високи потпетици, секојдневни чевли и така натаму. Долги панталони со права нога, секси, затворање со патент за грб, висок струк, широка нога, копчиња напред, еластично, тенок фит, секојдневен канцелариски стил, исклучително удобен и елегантен. Погоден за канцеларија, ноќен клуб, одмор, вечера, на отворено, коктел, забава, свадба, банкет, работа, секојдневна, вечер, секојдневно носење и други активности,. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во описот пред да нарачате, изберете ја вашата нормална големина или големина нагоре. Нивната издржливост и удобност ги прават одличен избор за активности на отворено како пешачење и кампување. Понатаму, овие панталони можат да бидат облечени за ноќно излегување со пријателите или романтична вечер за состаноци. Течни Панталони За Жени Лето Основни Панталони За Жени Панталони Или Панталони За Носење Со Хеланки Женски Плус Големина Панталони Памучно Копче Панталони За Жени Блузи За Жени Облечени Обични Панталони За Вежбање За Жени Дамски Панталони Женски Панталони За Сончање Женски Хавајски Панталони Женски Летни Панталони За Жени Фланелни Панталони За Жени Преголеми Трендовски Панталони Плус Големина Породилна Облека Жени Панталони Жени Панталони Излегување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката