• Новак
Мулти-Интерфејс Ладење Комплет Исклучителна Ладење Бо Комплет Легура Кулер Комплет Цврста Шасија Ладење Бо Светлина Ладење Случај, Црна

Мулти-Интерфејс Ладење Комплет Исклучителна Ладење Бо Комплет Легура Кулер Комплет Цврста Шасија Ладење Бо Светлина Ладење Случај,

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики. Добри перформанси за дисипација на топлина. Постојат многу дупки во капакот, кои можат да обезбедат добра дисипација на топлина и да помогнат да се продолжи работниот век на домаќинот. Мулти-интерфејс. Постојат повеќе интерфејси, вклучувајќи USB, мрежна порта, аудио, HDMI-компатибилен и пристап до интерфејсот за напојување. Супериорен материјал. Школка е изработена од алуминиумска легура со висок квалитет, тврда и цврста и може добро да ја заштити вашата шасија. Лесен за употреба. Без сложени чекори или алатки, комплетот за ладење е лесен за инсталирање и употреба. Пренослив. Мали по големина и мала тежина, погодни за носење и складирање. Спецификации. Материјал : алуминиумска легура. Боја : црна/сребрена. Големина на предметот : 9,5*6*3см/3.73*2.36*1.18 инч (L*W*H). Тежина : 120гр/4.23 мл. Добри перформанси за дисипација на топлина : има многу дупки во капакот, кои можат да обезбедат добра дисипација на топлина и да помогнат да се продолжи работниот век на домаќинот. Мулти-интерфејс : постојат повеќе интерфејси, вклучувајќи USB, мрежна порта, аудио, HDMI-компатибилен и пристап до интерфејсот за напојување. Супериорен материјал : обвивката е изработена од алуминиумска легура со висок квалитет, тврда и цврста и може добро да ја заштити вашата шасија. Лесен за употреба : Без сложени чекори или алатки, комплетот за ладење е лесен за инсталирање и употреба. Пренослив : Мал по големина и лесен по тежина, удобен за носење и складирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката