• Новак
Едноставно, Божиќни божиќни божиќни божиќни божици Божиќни меки вртења полиестер во затворен простор за фрлање на отворено, 16 16

Едноставно, Божиќни божиќни божиќни божиќни божици Божиќни меки вртења полиестер во затворен простор за фрлање на отворено,

Rating 
DEN 521.76

Достапност
Производот е достапен

Стилирањето на вашиот дом за празниците никогаш не било толку лесен отколку со едноставно маргаритка 16 "x 16 " божиќни божици на божици во внатрешна/надворешна перница од нашата колекција за празници. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде стил на вашиот трем, палуба или внатрешен двор! Овие декоративни перници се отпечатени од обете страни и се направени со мека и издржлива надворешност на полиестер, и совршено исполнети со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Ткаенината се третира да биде отпорна на временските услови, мувла и мувла за да можете да изберете да го истакнете вашиот затворен или отворен декор. Кога ќе се случи дождливо време, тие можат да останат на место! Тие се зашиени затворени со работ на нож и можат лесно да се исчистат или да се исушат. Три достапни квадратни големини, вклучувајќи 16 ", 18 ", и 20 ", заедно со 14 " x20 "Правоаголна лумбална перница, ќе обезбедат совршено вклопување за секој простор во вашиот дом. Boundе се обожавате да го обожавате Одмор атмосферата донесена во вашиот дом со овие зачудувачки дизајни за да го направите вашиот дом Среќен!

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката