• Новак
Соларни фотоволтаични ќелии комбинатор бо еднонасочна прекинувач прекинувач со разводна кутија

Соларни фотоволтаични ќелии комбинатор бо еднонасочна прекинувач прекинувач со разводна кутија

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

карактеристика : класа На Заштита 65водоотпорен прекинувач преоптоварување заштита од краток спојп65 прекинувач на кола водоотпорна дистрибутивна кутија лесна за ракување и употреба 2-полен еднонасочен прекинувач ги штити л и Н полеспецификација : Моќност : 6А, 10А, 16А, 20А, 25А, 32А, 40А, 50А, 63А, 80А, 100А; 125 напон : dc400/dc440vsolar фотоволтаична фотоволтаична ќелија комбинаторска кутија dc минијатурен прекинувач прекинувач со спојна кутија вклучува : 1* комбинаторска кутија класа за заштита 65. водоотпорен прекинувач. преоптоварување краток спој. заштита на колото. Ип65 прекинувач.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката