• Новак
Samsung Galaxy Z Флип Телефон Случај F Телефон Случај Вбризгување На Гориво F Заштитен Случај Флип Телефон СЛУЧАЈ Q9N8

Samsung Galaxy Z Флип Телефон Случај F Телефон Случај Вбризгување На Гориво F Заштитен Случај Флип Телефон СЛУЧАЈ Q9N8

Rating 
DEN 191.68

Достапност
Производот е достапен

Карактеристика : Изработен од тврд тпу материјал, издржлив за употреба брз и лесен за инсталирањесовршено се совпаѓа и се вклопува во телефонот и не ја попречува употребата на која било од функциите како што се копчињата, слушалките и портите за полнењеефикасно го штитат телефонот Од гребнатини, гребнатини и ударисо порта за јаже, можете јаже според вашите потреби, попогодно за користењепогоден За Samsung Galaxy Z Flipspeciation : Боја : црна, сина,ВИОЛЕТОВА,зелена,розова,материјал : tpusize : како што е прикажано пакет : 1x телефон casenote : оваа ставка вклучува само телефонски случај, не вклучува мобилен телефон изработен од тврд tpu материјал, со одлични перформанси против гребење и отпечатоци, издржливи и удобни. Практично и заштитно куќиште кое совршено одговара на вашиот телефон. Лесно е да пристапите до сите порти и карактеристики без отстранување на куќиштето. Совршено се совпаѓа и одговара на телефонот и не ја попречува употребата на која било од функциите како што се копчиња, слушалки и порти за полнење. Ефикасно заштитете го телефонот од гребнатини, гребнатини и удари. Погоден За Samsung Galaxy Z Flip.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката