• Новак
Фармерки со Софија од Софија Вергара Паулина скулптурираат киселински миење на киселина, слаби фармерки, жени

Фармерки со Софија од Софија Вергара Паулина скулптурираат киселински миење на киселина, слаби фармерки, жени

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Земете забавен и флерт пар фармерки од фармерките софија од Софија Вергара во која има киселински миење и скулптурирање слаби вклопување во тексас на истегнување. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : cómprate un par de jeans coquetos y divertidos de sofia jeans de sofia vergara con un acabado de lavado ácido y un auste ceñido que moldea, de mezclilla alástica. Ексклузивен en. Измалени мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36"/medidas de la modelo : estatura : 5'10 ", Cintura : 26", Busto : 33 ", Caderas : 36 ". Омилен модел е носење со големина 4/la Modelo Viste Una Talla 4. Прибл. In Seam : 27 "/largo de Enterepierna aproximado : 27". Висок пораст; скулптурирање на слабиот фит/cintura alta; Talle Ajustado Que Moldea la Figura. ZIP лета; затворање на три копчиња; јамки на ременот; Frayed Hem/Bragueta con Cremallera; Cierre de tres Botons; Презилис пара Цинтун; Рудо Раадо. Стајлинг со 5 џеб со метални навртки за потпишување; депонирана лепенка за потпишување на задниот дел од половината/diseño de 5 bolsillos con remaches metálicos exclusivos; Parche con la firma en lier en la parte trasera derecha de la cintura. Зошто ќе го сакаш тоа : Киселиот миење го транспортира вчерашниот изглед на денешниот современ стил - и сето тоа е добро. Затворањето на тројното копче додава малку детали на високиот половината, бидејќи строгиот тексас се чувствува неверојатно како што изгледа. El Cierre de tres Botons Añade un pequeño detalle a la cintura alta ya que la mezclilla elástica se siente tan greíble como se ve . 65% памук/30% полиестер/3% вискоза/2% еластан/65% алгод; 30% полиестер; 3% вискоза; 2% еластано. Машинска миење/Лавадо А Máquina. Увезено/де увоз. Бесплатна злобна нараквица за очи со какво било купување фармерки на софија Вергара. Еден по клиент, додека трае снабдувањето. Нараквицата нема малопродажна вредност и нема да бидат прифатени поврат. Uno por Cliente, Mientras Duren Los Suministros. La pulsera no tiene vallor de venta al por menor y no se apceptarán devoluciones . sofia фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката