• Новак
Ферндул Женски Моден Лизгање На Станови Одење Секојдневен Рамен Чевли Лесен Низок Врв Сива 7.5

Ферндул Женски Моден Лизгање На Станови Одење Секојдневен Рамен Чевли Лесен Низок Врв Сива 7.5

Rating 
DEN 175.84

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Станови, Чевли За Одење, Секојдневни Чевли, Мокасини Тип На Шема : Цврста Боја : Сива, беж, црна (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5, сад 8 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон Од Вештачка Кожа : Тип На Евахел : Израмнување : тип на лизгање : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, празнични карактеристики : 1. Ergономски дизајн, настојувајте да одговараат на женските стапала, лесни и удобни.2. Гумен ѓон, мек и тенок горен и преклопен отпорен ѓон, обезбедуваат искуство на носење слично на боси.3. Рачно сошиена, фина изработка, издржлива и стабилна.4. Текстура единствен дизајн, не се лизга, отпорни на абење, и амортизација.5. Овие секојдневни чевли за жени се погодни во сите прилики, како што се канцеларија, забави, работа, шопинг, пешачење, Џогирање, секојдневни спортови итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Премиум Материјал : кожен горен, мазен и лесен за чистење, мек ѓон, флексибилен и удобен, стабилно одење. Направени за Удобност : чевлите за одење имаат удобна влошка и постава, меки и нелепливи, удобни и лесни за носење, може да се облечат без чорапи, неограничени, да уживаат во забавата при одење. Практично Лизгање : лежерен дизајн на лизгање за брзо и лесно вклучување и исклучување. Овие удобни мокасини се совршени за секоја облека. Класичен Стил : секојдневни чевли за пешачење, станови, Рамни чевли за жени, можат да одговараат со различни видови панталони, секојдневен среден фустан, совршен за ажурирање на секоја облека што ја имате. Повод : Становите за жени се секојдневен дизајн и одлични за сите прилики како пешачење, возење, секојдневно облекување, отворено, затворено, канцеларија, шопинг, долгогодишна, фустан, пешачење, работа итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката