• Новак
Кембриџ Кејтлин Цик-Цак Ленти Волна Површина Килим, Црна Слонова Коска, 8' 8 ' Круг

Кембриџ Кејтлин Цик-Цак Ленти Волна Површина Килим, Црна Слонова Коска, 8' 8 ' Круг

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекцијата На Килими Од Кембриџ Со Богато Текстура На Килими Од Волна Колекцијата Сафавиех Кембриџ носи модерен Американски стил во домот или канцеларијата со овој прекрасен избор на рачно тафтувани килими од волна. Килимите од кембриџ се убаво стилизирани со класични дезени мајсторски вткаени во купови со кадифен крој и купови богати со текстура со висока/ниска јамка и сечење. Додадете целосно американски карактер и шарм во декорот на домот со килими од областа Кембриџ. Издржлив памучен платно поддршка. Примарни материјали : Волна. Латекс : Да.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката