• Новак
Женски Туника Блузи На Дозвола, Женски Кријат Стомакот Цветни Печати Копчето Надолу Екипажот Вратот Долги Ракави Кошули За Жени

Женски Туника Блузи На Дозвола, Женски Кријат Стомакот Цветни Печати Копчето Надолу Екипажот Вратот Долги Ракави Кошули За Жени

Rating 
DEN 511.84

Достапност
Производот е достапен

Женски Туника Врвови На Дозвола, Женски Скриј Стомак Цветни Печати Копче Надолу Вратот На Екипажот Кошули Со Долги Ракави За Женикарактеристики : изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Оваа кошула е толку лесна и многу удобна кошула, оди совршено со шорцеви, фармерки.Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината е мека и удобна облека.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат за пролет,, зима. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода.Сезона : Пролет, Fall, Зима Пол : Женска Прилика : Дневен Материјал : Полиестерстил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Жените Го Надминуваат Клиренсот За Ноќта на Вештерките. Женски Туника Блузи На Дозвола, Женски Кријат Стомакот Цветни Печати Копчето Надолу Екипажот Вратот Долги Ракави Кошули За Жени. Материјал : Дозвола За Заштеда На Fall/Зима 2023 Дише, лесен, топол и удобен за носење.Овој врв може да се измие со машина и брзо се суши. Тоа нема да се намали значително во миењето. Натпревар : Божиќ, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките, Дозвола За Заштеда На Fall Зима 2023 Година, Секојдневно Носење, Дома, Работа, Улично Носење, Забава, Состаноци, Одмор, Шопинг, Кафулиња и Други Секојдневни Прилики. Лесно за совпаѓање : можете слободно да се совпаѓате со тоа. Овие врвови/ фустани можат совршено да се совпаднат со панталони, високи потпетици, јакни, сандали итн., уникатен стил, ве прават убави, стилски, секси, елегантни. ЛИДЕРИ ВО ЖЕНСКА МОДА : Во Потрага по некои од нашите други модни облека. Пробајте ги Нашите КОШУЛИ/Фустани ЗА Ноќта На Вештерките MRGIINRI За Жени, Кардигани За Ноќта на Вештерките MRGIINRI За Жени и Зимски Палта MRGIINRI За Жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката