• Новак
Нитуј Божиќни Пижами За Семејство, Божиќни ПЈ Поставете Празнична Облека За Спиење Смешни Печатени Соодветни Семејни Пижами

Нитуј Божиќни Пижами За Семејство, Божиќни ПЈ Поставете Празнична Облека За Спиење Смешни Печатени Соодветни Семејни Пижами

Rating 
DEN 431.84

Достапност
Производот е достапен

Ракав : Долг Ракав. Советувана Возраст : t10-11 годиниTtops Должина : t61t/t24. Mt Ttops Должина : t66t/t25. Советувана Возраст : t6-7 годиниt Ttops Должина : t49t/t19. XXLt Ttops Должина : t78t/t30.Божиќ Семејство Пижами Појавување Сет Диносаурус Печати Долги Ракави Блузи И Еластични Карирани Панталони Салон Мека Облека за спиење. 09 Tpant Должина : t107t/t42. Советувана Возраст : t3-4 Годиниt Ttops Должина : t41t/t16. 37 Tpant Должина : t102t/t40. 91 пресврт : t80-112t/t31. XXLt Ttops Должина : t72t/t28. Спецификации : . 29 t Bust : t76t/t29. 28 пресврт : t54-76t/t21. 92 t Bust : t124t/t48.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката