• Новак
Дизајн Led Диоди неон 3*C Ќелија и USB Управувана Постојан Светла Режим Неонски Знак Декоративен Ѕид Декор За Божиќ Денот На Благодарноста Роденден Свадба Спална Соба ?

Дизајн Led Диоди неон 3*C Ќелија и USB Управувана Постојан Светла Режим Неонски Знак Декоративен Ѕид Декор За Божиќ Денот На

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Дали сеуште користите традиционален и тежок неон ? Само купете ги нашите лесни и еколошки Led Диоди неонски !. . Карактеристики : . Атрактивношарениот дизајн создава повеќе празнично радосно уживање за вас. 3 * US ЌЕЛИЈА УСБ двојни овластувања работеа. Нема светилки. Ниската потрошувачка обезбедува долгорочна употреба. Врвен led диоди неонски дизајн ви нуди треперење слободен и без зрачење живописни ефекти. Совршено се користи за украсување на домот, снимање реквизити, празнични прослави, украси на прозорци, свадба, распоред на сцена и сл. Убав подарок За Божиќ, Денот на Благодарноста, роденден, обединување и други значајни прилики. . Спецификации : . Материјал : пвц. Извор на енергија : 3 *ell ќелија. (Не е вклучено) USB работи. Боја : Сина/ Бела. (Опционално). Водечка жица : 1 метар. Големина на предметот : 260 * 190 * 17мм/ 10.2 * 7.5 * 0.7 инчи(Должина * Ширина * Висина). Големина на пакетот : 300 * 190 * 25мм/ 11.8 * 7.5 * 0.9 инчи(Должина * Ширина * Висина). Тежина на пакетот : 209гр/ 7,4 унци. . Пакет листа : . 1 * . 1 * Кука Атрактивношарениот дизајн создава повеќе празнично радосно уживање за вас. 3 * US ЌЕЛИЈА УСБ двојни овластувања работеа. Нема светилки. Ниската потрошувачка обезбедува долгорочна употреба. Врвен led диоди неонски дизајн ви нуди треперење слободен и без зрачење живописни ефекти. Совршено се користи за украсување на домот, снимање реквизити, празнични прослави, украси на прозорци, свадба, распоред на сцена и сл. Убав подарок За Божиќ, Денот на Благодарноста, роденден, обединување и други значајни прилики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката