• Новак
Тојела Едноставна Транспарентна Еднобојна Сеопфатна Кутија За Мобилни Телефони Кафе IPHONE XR

Тојела Едноставна Транспарентна Еднобојна Сеопфатна Кутија За Мобилни Телефони Кафе IPHONE XR

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Информации за производот : Стил : заден капак : силикон, тпустил : Едноставнапопуларни елементи : цврста боја : зеница ТПУ транспарентна, зеница ТПУ проѕирна сива, зеница ТПУ проѕирна зелена, зеница ТПУ транспарентно кафе применливи модели : iphone7/8 7plus/8plus x/xs xsmax xr 11 11pro 11pro max 12/12pro 12pro max 13 13pro 13pro Maxnote : компатибилен со apple, не-apple бренд список на ПРОИЗВОДИ : телефон случај*1 toyella едноставен транспарентен еднобоен сеопфатен мобилен телефон случај кафе iphone XR.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката