• Новак
Бејасо Менс Обични Лабави Кратки Ракави Етнички Стил Гроздобер Печатење Копче Надолу Маица XXXL

Бејасо Менс Обични Лабави Кратки Ракави Етнички Стил Гроздобер Печатење Копче Надолу Маица XXXL

Rating 
DEN 479.84

Достапност
Производот е достапен

27" ДОЛЖИНА : 74 CM/29. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : блуза Со Ревер. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. машина за перење.61" рамо : 51cm/20. - Пол : Машки. - Материјал : Полиестер, Спандекс-Стил : мода.11" Ракав : 20см/7.03" РАМО : 50СМ/19. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Ревер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката