• Новак
асдоклхк Женски Плус Големина Клиренс Фустани Под 1 15жени Гроздобер Џебови Сомотска Цврста Боја Долг Ракав Лабава Секојдневен Фустан

асдоклхк Женски Плус Големина Клиренс Фустани Под 1 15жени Гроздобер Џебови Сомотска Цврста Боја Долг Ракав Лабава Секојдневен

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Женски Гроздобер Џебови Сомотски Еднобојни Долги Ракави Лабав Обичен Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Моделот На Оригиналниот Производ Може Да Варира Ве Молиме знајте . Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Кадифена Декорација : Нема Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно и миењето раце и машинското перење е ВО РЕД Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧИЊА ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Size USUKEUBust Sleeve Length M101440105cm/41.34"50cm/19.69"90cm/35.43"L121642110cm/43.31"50.5 cm/19.88"91cm/35.83"XL141844115cm/45.28"51cm/20.08"92cm/36.22"XXL162046120cm/47.24"51.5 cm/20.28"93cm/36.61"XXXL182248125cm/49.21"52cm/20.47"94cm/37.01"XXXXL202450130cm/51.18"52.5 cm/20.67"95cm/37.40"XXXXXL222652135cm/53.15"53cm/20.87"96cm/37.80"Size : MUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 105cm/41.34"Sleeve : 50cm/19.69"Length : 90cm/35.43"Size : LUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 110cm/43.31"Sleeve : 50.5 cm/19.88"Length : 91cm/35.83"Size : XLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 115cm/45.28"Sleeve : 51cm/20.08"Length : 92cm/36.22"Size : XXLUS : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 120cm/47.24"Sleeve : 51.5 cm/20.28"Length : 93cm/36.61"Size : XXXLUS : 18 UK : 22 EU : 48 Bust : 125cm/49.21"Sleeve : 52cm/20.47"Length : 94cm/37.01"Size : XXXXLUS : 20 UK : 24 EU : 50 Bust : 130cm/51.18"Sleeve : 52.5 cm/20.67"Length : 95cm/37.40"Size : XXXXXLUS : 22 UK : 26 EU : 52 Bust : 135cm/53.15"Sleeve : 53cm/20.87"Length : 96cm/37.80" жените плус големина дозвола 5 5. Фустани за жени. Жените дозвола подresses 10 фустани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката