• Новак
Камерата За Трепкачи дорман за Специфични Модели Одговара избери: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1969-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО

Камерата За Трепкачи дорман за Специфични Модели Одговара избери: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1969-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Оваа камера за трепкачи е дизајнирана да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналната камера на одредени возила и е дизајнирана за издржливост и сигурни перформанси. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - оваа камера за трепкачи е дизајнирана да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналната камера на одредени возила. Ја враќа функционалноста-сигурна замена за оригинален дел што не успеал поради абење или оштетување од судир. Издржлива конструкција - овој дел е направен од квалитетни материјали за да се обезбедат сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Одговара Изберете : 1988-1994 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 1969-2002 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 1982-1994 ШЕВРОЛЕТ С КАМИОН 1973-1986 ШЕВРОЛЕТ Ц10 1989-1994 ГМЦ СИЕРА 1970,1972-1983 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 1969.1971.1973 ШЕВРОЛЕТ ШЕВЕЛ 1987 ШЕВРОЛЕТ Р10 1969-1999 БУИК лесабре 1973-1974,1976-1977,1980-1994 шевролет блејзер 1969-2002 ПОНТИЈАК ФАЈРБИРД 1973-1986 ШЕВРОЛЕТ К10 1969-1996 шевролет КАПРИС 1987 ШЕВРОЛЕТ В10 1973-1987,1994-1996 БУИК РЕГАЛ 1969-1979 ШЕВРОЛЕТ НОВА 1970-1988,1995-1996 ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО 1990-2000 ШЕВРОЛЕТ ЛУМИНА 1991-1996 шевролет корвета 1982-1984,1992-1995 ШЕВРОЛЕТ Г20 1988 ГМЦ ГМТ-400 1985-1995 ШЕВРОЛЕТ АСТРО 1991-1996 кадилак девил 1995-1996 ШЕВРОЛЕТ КАПРИС / ИМПАЛА 1976-1988,1994-1996 oldsmobile cutlass ВРХОВЕН И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката