• Новак
Лесен За Носење Комплет За Кожни Алати, Комплет За Кожни Алати, Дизајнер На Облека За Шиење Кожни Платна САМ Љубовници Почетник Други Проекти

Лесен За Носење Комплет За Кожни Алати, Комплет За Кожни Алати, Дизајнер На Облека За Шиење Кожни Платна САМ Љубовници Почетник

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Лесен За Носење Комплет За Кожни Алати, Комплет За Кожни Алати, Дизајнер На Облека За Шиење Кожни Платна САМ Љубовници Почетник Други Проектиспецификација : R Карактеристики : r r r 1. Овој сет на кожни алатки има 7 алатки кои можат да ги задоволат вашите основни потреби за изработка на кожни занаети.2 . Одлично за сопствени кожни работи како што се шиење кожа, платно, ткаенина или други проекти.3 . Донесете процес на галванизација, издржлив за употреба.4 . Погоден за почетничка и професионална употреба.5 . Најдобар подарок за дизајнер на облека или љубители НА САМОДОВЕРБА.r r r R R R R Спецификација : r r R Состојба : 100% r r R Материјал : Нерѓосувачки Челик + Дрво + Пластика r r R Тежина : Прибл. 168g / 5.9 ozr r r R R R R R R Пакет Листа : r r r 1 Сет На Diy Кожа Алатка Сетr оваа кожа алатки сет има 7 алатки кои можат да ги задоволат вашите основни потреби за правење кожни занаети. Одлично за сопствени кожни работи како што се шиење кожа, платно, ткаенина или други проекти. Донесете процес на галванизација, издржлив за употреба. Погоден за почетничка и професионална употреба. Најдобар подарок за дизајнер на облека или љубители НА САМОДОВЕРБА.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката