• Новак
Мало Дете Девојки Фустани Крпеница Печатени Краток Ракав О-Вратот Летна Мода Едно Рамо Чипка Врвот Сет Удобен Мек Сарафан За Деца

Мало Дете Девојки Фустани Крпеница Печатени Краток Ракав О-Вратот Летна Мода Едно Рамо Чипка Врвот Сет Удобен Мек Сарафан За

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Големина : 100 Биста : 56см/22.05" Должина : 17см/6.69" Должина На Дното : 42см/16.54" Препорачана возраст : 3-4 Години Големина : 110 биста : 59см/23.23" Должина : 19см/7.48" Должина На Дното : 44см/17.32" Препорачана возраст : 4-5 Години Големина : 120 Биста : 62см/24.41" Должина : 21см/8.27" должина на Дното : 46см/18.11" Препорачана возраст : 5-6 години големина : 130 биста : 65см/25.59" Должина : 23см/9.06" должина на Дното : 48см/18.90" Препорачана возраст : 6-7 години материјалот за облекување на девојките е мек и удобен,Попријателски За кожата,Им Носи На Вашите Деца Ултра удобни чувства.И здолништето е целосно наредено, не оставајќи изложени шевови за да ја иритираат чувствителната кожа. Фустани за девојки со симпатичен,, стилски, женски летен фустан во свежа боја ќе видите дека девојката сака вистинска принцеза, лабавиот дизајн на фустан, во комбинација со пар чизми ќе направи да изгледате great.It е елегантен и разноврсен стил девојки фустани за свадба,партија,клуб,матурска, фотографија или слободно време носат.Добар подарок за спикална пригода на девојката и секојдневно облекување. Тоа е прекрасен и добро изработен фустан за девојчиња,одличен избор за отворено, пролет, fall, лето, секојдневна, дневна игра, училиште, роденден, забава, танц,макси, Божиќ, облекување, одмор, одмори, тури, тау силно сугерирајте дека прво сте ги направиле мерењата на вашето тело, а потоа погледнете ја нашата табела со големини пред нарачката. Материјал : меката и дише ткаенина обезбедува крајна удобност за целодневно носење. Стилска младинска облека изработена од мек материјал кој е безбеден за кожата на вашето дете; модерна облека која е суштински дел од облеката на вашата девојка. Деталите за рамото додаваат трендовски допир на овој класичен летен фустан, што го прави а имаат за модните родители и нивните мали девојчиња. Погоден за секојдневен ден, викенд, шопинг, училиште, патување, собир, забава и други прилики. Рачно / Машинско Перење Ладно, Не Избелувајте, Не Пеглајте.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката