• Новак
кеусн држач за кука за далечински управувач со ремен прилагодлив јаже за мавиќ ер 2

кеусн држач за кука за далечински управувач со ремен прилагодлив јаже за мавиќ ер 2

Rating 
DEN 226.88

Достапност
Производот е достапен

Држач За Кука За далечински Управувач Со Ремен Прилагодлив Јаже ЗА Dji Mavic Air 2 Додатоци За Беспилотни Летала карактеристика : погодно е директно да го користите ременот со држачот и да ги ослободите рацете, да не влијаете на употребата На далечинскиот управувач И да не го блокирате екранот на телефонот,Изработен од висококвалитетни материјали, врвката на вратот е удобна и издржлива, а држачот за јаже е цврст и стабилен,има тока на ременот за да ја прилагодите должината на ременот ременот Го Прави Поудобен и Поудобен За Употреба,Лесен Е, МНОГУ УДОБЕН За Носење, Лесен За Инсталирање и Демонтирање,Овој Ремен За Вратот е дизајниран за далечински управувач со дронови dji mavic air 2.Опис : Материјал : Применливи модели : За Mavic Air 2color : црна и сива, сина и сива тежина : 56,5 g(Црна и сива),57,5 g(Сина и сива)тежина на Пакетот : 68g(Црна и сива), 70g(Сина и сива)големина На Производот : 9x11x3, 2cm (држач за јаже), најдолгиот преклоп е 61cm (јаже)големина на Пакетот : 12х9, 3х3цмпакинг Листа : далечински управувач ремен x1buckle Заградата x1 забелешка : 1.Не вклучува Дрон далечински управувач и мобилен телефон,2.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи, 3.Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека ќе не пречи пред да нарачате, 4.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот, ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме! КЕУСН Држач ЗА Кука За Далечински Управувач со Ремен Прилагодлив Јаже ЗА Dji Mavic Air 2.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката