• Новак
Машки Концепти Спорт Греј Тексас Држава Бобкетс Мејнстрим Тери Панталони

Машки Концепти Спорт Греј Тексас Држава Бобкетс Мејнстрим Тери Панталони

Rating 
DEN 1040.00

Достапност
Производот е достапен

Ако сте најголемиот обожавател На Тексас Стејт бобкетс наоколу, овие Мејнстрим Тери Панталони се совршени за вас. Овие Концепти спортски дневни панталони се одлични за релаксирање на денот на играта подготвени да навиваат За Државните Бобкети Во Тексас. Тие имаат задебелена тимска графика и бои кои ќе изгледаат одлично кога ќе се комбинираат со слатка Тексас Држава бобкетс маичка. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Загреана ткаенина. Еластичен појас со врвка за влечење. Бренд : Концепти Спорт. Машинско перење, сува сува ниска. Увезени. Материјал : 50% Полиестер/40% Памук/10% Вискоза Тери. Два џебови. Инсем мери приближно 31". Графика за печатење на екранот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката