• Новак
Национални 387ас конус Со Конусно Лежиште Одговара избери: 2007-ДОЏ РАМ 1500, 1999-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО

Национални 387ас конус Со Конусно Лежиште Одговара избери: 2007-ДОЏ РАМ 1500, 1999-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО

Rating 
DEN 319.52

Достапност
Производот е достапен

Произведени со челик со врвен степен, Националните конуси со конусни лежишта имаат крунисани патеки и ролки за да обезбедат рамномерна распределба на оптоварувањето. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ Прецизност произведена со користење на челик со врвен степен за извонредна издржливост и перформанси. МАЗНА РОТАЦИЈА Крунисани патеки и ролки за рамномерна распределба на товарот. ДИЗАЈН ВО СТИЛОТ на ОЕ е Дизајниран Да ги исполнува спецификациите НА ОЕ. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ користи водечка индустрија за домашни и увозни апликации. РИГОРОЗНО ТЕСТИРАЊЕ користи Сеопфатно тестирање во текот на дизајнерските и развојните процеси Од Страна На Националните инженери за квалитет на кој може да сметате. Одговара Изберете : 2007-2012 ДОЏ РАМ 1500 1999-2018 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 1980-1985,2013-2016 Форд Ф250 1966-1985,1999-2016,2018-2022 форд Ф350 2003-2010 ДОЏ РАМ 2500 2014-2015 рам 2500 1989-2018 ГМЦ СИЕРА 1973-2019,2021-2023 ФОРД ЕКОНОЛИН 2015-2018 Форд транзит 1997-2018 шевролет експрес г2500 1997-2000,2002,2004-2018 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г3500 1988-2000 шевролет ГМТ-400 2001 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС КАТАВЕЈ 1996-2018 ГМЦ САВАНА 1999-2003 Гмц Нова Сиера 1998-2002 мерцедес-бенц е 1981-2013 Шевролет Приградски 1998-2005 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ КЛК 1986 шевролет д30 1973-1986 ШЕВРОЛЕТ Ц30 1987-1988 ШЕВРОЛЕТ Р30 1981-1996 ШЕВРОЛЕТ Г30 1973-1986 шевролет к20 2001-2004 мерцедес-бенц слк 1973-1986 шевролет ц20 И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката