• Новак
Мохавк Дома Аурора Бурбанк Цвет Теал Печатени Површина Килим, 5 'х8', Теал

Мохавк Дома Аурора Бурбанк Цвет Теал Печатени Површина Килим, 5 'х8', Теал

Rating 
DEN 2138.24

Достапност
Производот е достапен

Инспириран од безгрижната природа и крајбрежниот пејзаж На Јужна Калифорнија, Бурбанк е дизајниран со Социјална состојба на умот. Измиениот чај од сонце и слонова коска го оживуваат цветниот принт на ова парче. Дел од Нашата Колекција Во Неапол, Бурбанк е изработена со докажани перформанси без абење на нашите ексклузивни најлонски влакна. 100% Најлон. Тепих подлога со точна или слична големина на вашиот килим е од суштинско значење за одржување на вашиот килим привлечен и долготраен. Мохавк секогаш препорачува употреба на тепих подлога отпорна на лизгање под вашиот килим. Мерки : 5'x8' Висина На Купот : 0,38 инчи. Печатен исечен куп изработен Од Нелизгачки латекс подлога со Датум На Абење обезбедува зафат и му помага на тепихот да остане на место. Дамки и бледнеат отпорни влакна. Семејна Соба; Кујна; Трпезарија; Домашна Канцеларија; Спална Соба; Дневна Соба; Соба За Игри; Подрум; Перална.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката