• Новак
Унисе Откачи Поли Баги Готвач Панталони

Унисе Откачи Поли Баги Готвач Панталони

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Вклучена на опции. Дурапринт? технологијата за супериорна постојаност на боите ја одржува црната/белата проверка и лентата со креда да изгледаат остри, додека цврстата црно-бела/црна проверка на бојата на предивото се спротивставува на индустриското перење. Целосно еластичен струк со врвка за влечење додава целодневна удобност на нашата 100% вртена полиестерска панталона ? значи, можете да готвите се што можат да јадат. Два џебови на страничниот и еден џеб на колкот; Целосна еластика со врвка за влечење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката