• Новак
Автоматски Менувач Излез Вратило Печат Одговара изберете: 2010-ХОНДА УВИД, 2003-ХОНДА ГРАЃАНСКИ

Автоматски Менувач Излез Вратило Печат Одговара изберете: 2010-ХОНДА УВИД, 2003-ХОНДА ГРАЃАНСКИ

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

СКФ одамна е лидер во дизајнот и развојот на пломбите, измислувајќи ја првата интегрирана заптивка на вратилото во 1928 година. Оттогаш постојано сме пионери на нови дизајни и техники на поврзување. Нашите пломби се направени на специфични дизајни со користење на премиум материјали за да се осигура дека печатот има точни својства и за апликацијата и за околината. Скф фоките се на пат повеќе од сто години, чувајќи ги лубрикантите внатре и загадувачите надвор. Сите производи НА СКФ ги исполнуваат или надминуваат барањата за тестирање обезбедувајќи најдолг можен живот. Автоматски Менувач Излез Вратило Печат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката