• Новак
Регенси Ки Тркалезна Трпезариска Маса Со Столчиња За Ресторани Што Се Редат

Регенси Ки Тркалезна Трпезариска Маса Со Столчиња За Ресторани Што Се Редат

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Ако е време за преуредување на соблекувалната, Тркалезната Трпезариска Маса Регенси Ки со 4 Столчиња За Ресторани што се Редат е задолжителна. Достапна во избор на големина, врвна завршница и боја на ногата, табелата има термички споен меламински врв кој е отпорен на гребнатини, дамки и изгореници. Се граничи со рабна лента Со дебелина Од 1 инчи, а четирите нозе лесно се закачуваат со неколку завртки. Исто така, ќе добиете четири столчиња во ресторански стил, кои имаат црни метални рамки, винил тапацир што отфрла вода и дизајн што може да се реди за лесно складирање. Изберете од достапни големини. Топлински споени меламин ламинат врвот. Изберете од достапните завршетоци на масата и нозете. Цевчести челични ногарки за маса со прилагодливи лизгалки за да се спречи нишање. Црн метал стол рамки со водоотпорен винил седишта. 1-во. дебела маса со т-мувла работ бенд. Врв отпорен на гребење, дамки и изгореници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката