• Новак
Симпатична Внука Тетка БФФ Најдобра Тетка Некогаш Младинска Маица Маица Девојки Доенче Дете Бриско Брендови 24М

Симпатична Внука Тетка БФФ Најдобра Тетка Некогаш Младинска Маица Маица Девојки Доенче Дете Бриско Брендови 24М

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Обичната гардероба не е комплетна без класична маичка за бебиња. Носете го ова секој пат кога сакате да кажете дека ја сакате тетка ви. Исто така, прави забавен подарок што се издвојува од нормата! ГОЛЕМИНА 24М : Постигнете совршено вклопување за вашето девојче СО нашата големина 24М, со ширина околу торзото/должина 26 "х15, 5", обезбедувајќи симпатичен и удобен изглед за вас малечко. КЛАСИЧЕН КРОЈ ЗА СИТЕ : Доживејте безвременски стил со нашиот класичен крој, дизајниран за полабаво вклопување што одговара и на мажите и на жените. Оваа унисекс облека е неверојатно разноврсна. ЛЕСНИ УПАТСТВА ЗА НЕГА : Одржувањето бара минимален напор со нашите удобни и без проблеми упатства за нега. Само измијте ја машината во ладна вода, исушете ја на ниско ниво и избегнувајте пеглање за да ја задржите чистата состојба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката