• Новак
Анри Де Ривел Кармел Скокање Ја

Анри Де Ривел Кармел Скокање Ја

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Седлото За Скокање Анри Де Ривел кармел има длабоко седиште и дарежлив размавта напред, што го прави ова седло совршено за лов, настан или прикажување. Размавта има зафатена обликувана подлога за колена и заден блок за да ја одржите ногата безбедна и во соодветна положба. Нејзината темна кожа Од Хавана е чист луксуз. Анри Де Ривел Доживотно гарантирано полимерно дрво обликувано со инјектирање. Пена панели Со висока густина Длабоко Седиште Најлон засилени ремени за палка. Достапно во Хавана покриено Мазно зафатено Кожено Длабоко седиште. Обложени напред клапи со обликувани влошки За колена и бутови најлонски армирани ремени за палки. Скриени; прилагодливи блокови на коленото и бутовите Достапни во редовни и широки дрвја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката