• Новак
Резервоарот Блузи За Жени Пеперутка Печатење Плажа Секси Резервоарот Елек Екипажот Вратот Ракави Основни Одговара Маици Ками Сина XXL

Резервоарот Блузи За Жени Пеперутка Печатење Плажа Секси Резервоарот Елек Екипажот Вратот Ракави Основни Одговара Маици Ками

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Повод : Совршен За употреба во секојдневниот живот. Погоден за училиште, шопинг, запознавање, работа или на отворено.52 "Рамо : 47см/18. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42. Големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката