• Новак
Посебна Јасна Хибридна Кутија Отпорна На Удари За Samsung Galaxy S10+ плус - Tpu Браник Акрилен Заштитник На Екранот Од Калено Стакло-Да, Јас Сум Таа Луда Кучешка Дама

Посебна Јасна Хибридна Кутија Отпорна На Удари За Samsung Galaxy S10+ плус - Tpu Браник Акрилен Заштитник На Екранот Од Калено

Rating 
DEN 287.84

Достапност
Производот е достапен

Целосна заштита За Вашиот Samsung Galaxy S10+ ПЛУС (6.4" Екран) - Јасното куќиште Отпорно На Удари Од Distink ® обезбедува целосна заштита за секоја површина на вашиот телефон!Нашиот лесен и цврст, хибриден дизајн обезбедува најдобра можна заштита за секој дел од вашиот телефон без додавање вишок тежина или рефус! Едноделната, тенка футрола е дебела само 0,4 инчи и тежи само 0,7 унци, така што лесно се лизга во вашиот џеб и нема да ве намали! Вклучениот заштитник на екранот од калено стакло го одржува вашиот екран безбеден од гребнатини, чипови и пукнатини.Нашата уникатна, прилагодена графика е дизајнирана и отпечатена токму овде во Соединетите држави. Изберете го дизајнот што е соодветен за вас, отпечатен директно на задниот дел од куќиштето користејќи го нашиот специјален процес што нема да се лупи, гребе или избледи. И ние го поддржуваме СО ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА за случајот и печатениот дизајн!ПРИЛАГОДЕН Дизајн Отпечатен директно на задниот дел од куќиштето - страните остануваат јасни Флексибилни Tpu Браникот Обезбедува заштита од удари и капки околу рабовите на вашиот уред тврдиот АКРИЛЕН Заден Дел Обезбедува заштита од гребење за задниот ДЕЛ на ВАШИОТ уред заштитен СТАКЛЕН ЕКРАН Се Комбинира со подигната усна на предниот дел од куќиштето за да го заштити вашиот екран од гребнатини, чипови и пукнатини Доживотна Гаранција ДОЖИВОТНА Гаранција за овие случаи за да знаете дека секогаш ќе бидете заштитени. Доживотната гаранција го покрива самиот случај, како и печатениот дизајн! ДА, ЈАС СУМ ТОА ЛУДО КУЧЕ Дама-Прилагодено Печатено Samsung Galaxy S10+ плус Distink ® Јасен Случај Отпорен на Удари Со Да, Јас сум Тој Луд Куче Дама Дизајн. МАЛА ТЕЖИНА и ЦВРСТА ХИБРИДНА КОНСТРУКЦИЈА – Тенка, цврста, едноделна кутија ја штити Вашата Samsung Galaxy S10+ ПЛУС од испакнатини, модринки и гребнатини. Флексибилниот пластичен браник TPU обезбедува заштита од удари за рабовите на вашиот уред, додека тврдиот акрилен грб го одржува задниот дел од уредот без гребење!. ЗАШТИТЕН И ЛЕСЕН ПРИСТАП до сите телефонски порти и копчиња На Samsung Galaxy S10+ плус. Независно подвижните капаци на копчињата обезбедуваат лесно ракување со сите копчиња на вашиот уред. НЕМА да ВЕ ОПТОВАРУВА – само 1 унца и дебелина од 0,4 инчи - лесно се лизга во вашиот џеб без да создаде испакнатост!. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА-Дистинк обезбедува доживотна гаранција за самиот случај, како и за печатениот дизајн!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката