• Новак
ПРЕДВОДЕНА Топка На Плажа Со Далечинско Осветлување

ПРЕДВОДЕНА Топка На Плажа Со Далечинско Осветлување

Rating 
DEN 463.84

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : Овие пловечки топчиња за сјај толку лесно се надувуваат. Можете да ја користите воздушната пумпа или машината за надувување за да ја надувате, што е едноставно и може да ви заштеди време и енергија. Ле Бебе Бања Океан сака да прска-прскајте и играјте со нејзината симпатична пријателка жаба во вода! Овој придружник за играње вода, исто така, им помага на децата полека да се запознаат со сите видови водна средина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката