• Новак
Кардиган За Жени Женски Обични Модни Печатени Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Со Патент Дуксери Палто Зелена 2xl

Кардиган За Жени Женски Обични Модни Печатени Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Со Патент Дуксери Палто Зелена 2xl

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Корисен За Тебе" Женски Секојдневен Моден Печатен Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Со Патент Дуксери Карактеристики На Палтото : овој печатен врв е изработен од мека и лесна ткаенина, што ве прави поудобни за носењекарактеристики : долги ракави, тркалезен врат, лабав, долг разгорен раб, печатење без позиционирање, симпатичен дизајн на цртан филмсовршен со фармерки или хеланки; погоден за секојдневниот живот, забави, плажа, одмор, КАНЦЕЛАРИСКИ прилик Стил : флексибилен, Елегантен И Модерен. Рачно перење во ладна вода / закачете суво или суво пакување содржина : 1 x дами информации за производот : Сезона : Season/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Јака : V Вратот : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Tops Size Bust Shoulder Sleeve Lengths110cm/43.31"55cm/21.65"62cm/24.41"70cm/27.56"M118cm/46.46"57cm/22.44"63cm/24.80"72cm/28.35"L126cm/49.61"59cm/23.23"64cm/25.20"74cm/29.13"XL134cm/52.76"61cm/24.02"65cm/25.59"76cm/29.92"XXL142cm/55.91"63cm/24.80"66cm/25.98"78cm/30.71"XXXL152cm/59.84"65cm/25.59"67cm/26.38"80cm/31.50" Size : SBust : 110cm/43.31"Shoulder : 55cm/21.65"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 70cm/27.56"Size : MBust : 118cm/46.46"Shoulder : 57cm/22.44"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 72cm/28.35"Size : LBust : 126cm/49.61"Shoulder : 59cm/23.23"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 74cm/29.13"Size : XLBust : 134cm/52.76"Shoulder : 61cm/24.02"Sleeve : 65cm/25.59"Length : 76cm/29.92"Size : XXLBust : 142cm/55.91"Shoulder : 63cm/24.80"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 78cm/30.71"Size : XXXLBust : 152cm/59.84"Shoulder : 65cm/25.59"Sleeve : 67cm/26.38"Length : 80cm/31.50" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 110см/43.31 "Рамо : 55см/21.65" Ракав : 62см/24.41 "Должина : 70см/27.56" Големина : М 1.Материјали : 95% Памук, 5% Спандекс. Нашите женски џемпери се изработени од висококвалитетна ткаенина, која е мека, лесна и удобна за носење. Кардиган За Жени;Дуксери За Жени;Џемпери За Жени;Дуксер За Жени;Жените Паѓаат Во Мода. 2.Карактеристики : овој џемпер е дизајниран со голема прецизност, а комбинацијата на боја и форма е многу модерна. Може да се обидете да го спарите со секојдневни панталони, патики, шалови и додатоци за ракавици за да бидете повеќе стилски. 3.Прилика : овој џемпер е најдобриот подарок за семејството и пријателите. Можете да го дадете на вашата мајка, сестри, девојка и сопруга. Тие ќе ја сакаат оваа практична и убава блуза.Женска Мода;Женски Врвови;Кардиган За Жени;Дуксери;Дуксер;Џемпери;Најважен Дуксер. 4.Нега На облека : дозволено Е Перење Во Машина, не сушете или пеглајте, природното сушење на воздухот е најдобрата опција. 5.Гаранција по продажбата : ако имате било каква потреба, ве молиме контактирајте со нас, ние сесрдно за вашата услуга.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката