• Новак
Издувни Средни Цевки Одговара изберете: 2004 - ШЕВРОЛЕТ ТРАИЛБЛАЗЕР ЛС ЛТ, 2002-ГМЦ ПРАТЕНИК

Издувни Средни Цевки Одговара изберете: 2004 - ШЕВРОЛЕТ ТРАИЛБЛАЗЕР ЛС ЛТ, 2002-ГМЦ ПРАТЕНИК

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Издувни Средни Цевки Издувни Гасови Средна Цевка Дополнителни Функции Заврши : Алуминизиран. Одговара Изберете : 2004-2005 ШЕВРОЛЕТ ТРАИЛБЛАЗЕР ЛС/ЛТ 6 Цил 4.2 Л 2002-2005 ГМЦ ПРАТЕНИК 6 Цил 4.2 Л 2002-2003 ШЕВРОЛЕТ ТРАИЛБЛАЗЕР 6 Цил 4.2 Л 2004-2005 БУИК РЕНИЕ 6 Цил 4.2 Л 2002-2004 ОЛДСМОБИЛ БРАВАДА 6 цил 4,2 л 2004-2005 ИСУЗУ АСЦЕНДЕР 6 цил 4,2 Л И Повеќе - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката