• Новак
Примарно Злато Карат Бело Злато Квадратни Обетки Со Обрачи

Примарно Злато Карат Бело Злато Квадратни Обетки Со Обрачи

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

За сјаен женски сјај, овие обетки со обрачи со квадратни цевки се едноставно совршени. Стилизирани од 14 каратно бело злато, овие обетки од 35 мм имаат затворачи од жица и спојка за движење без грижи. Овие обетки со дебелина од 2 мм сигурно ќе ви бидат следни омилени во годините што доаѓаат.Метална Тежина : 2,38 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обетки Со Обрач Од Квадратни Цевки Пол : женско затворање : Седло Метал : Златно Карат : 14 Каратметална Боја : Бели Димензии : 35мм дијаметар, дебелина 2мвашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Перу 14к Бело злато, Шуплива цевка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката