• Новак
Нов Оем Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 2011-Крајслер Кабриолет

Нов Оем Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 2011-Крајслер Кабриолет

Rating 
DEN 1263.84

Достапност
Производот е достапен

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони И Други Возила, Нудиме Нов Склоп На Халогени Фарови За Замена НА Оем, Со Хромирана Рамка, Седан И Кабриолет Модели, Освен Моделот С. Тој е Дизајниран Да го Замени Вашиот Постоечки Склоп на Фарови. Тоа Одговара На Вашиот 2011-2014 Крајслер 200 Кабриолет. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова ОЕМ Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 2011-2014 Крајслер 200 Кабриолет Со Хром Рамка, Седан И Кабриолет Модели, Исклучува И Модел . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката