• Новак
Махрус Горниот Отскокнување Брануваа Изглед Замена Сет, 15 ' Круг Безбедност Рампа со 12-пол Заштитници Ракав-Сина

Махрус Горниот Отскокнување Брануваа Изглед Замена Сет, 15 ' Круг Безбедност Рампа со 12-пол Заштитници Ракав-Сина

Rating 
DEN 1279.84

Достапност
Производот е достапен

Добијте Го Овој Комплет За Замена На Изгледот На Брануваа Со Горниот Отскок На Мачрус За вашата брануваа да му даде нов живот на постојната брануваа! Комплетот за изглед на брануваа Со Горно Отскокнување на мачрус е задолжителен за да се обезбеди безбедноста на вашето семејство. Нашите заштитници на пружината на брануваа со супериорен квалитет и заштитниците на ракавите на столбовите се ОТПОРНИ НА УВ И отпорни на вода кои ви нудат безбедна и долготрајна забавна инвестиција. Нашата покривка за пружина на брануваа гарантира дека вие и вашето семејство не добивате штипки и гребнатини. Ќе уживате во долгогодишна безбедна забава на вашата нова брануваа без никакви грижи. Овој комплет за куќиште е важна безбедносна карактеристика за секоја брануваа и ви препорачуваме да не скокате без една. Нашите заштитници за полски ракави се супер издржливи и совршено компатибилни со брануваа со иста големина од која било друга марка на пазарот. Структурата на куќиштето на нашата брануваа мрежа обезбедува апсолутна безбедност за вас и вашите деца. Сега можете да комбинирате многу забава со многу здравствени придобивки. Заштитниците на Горните отскокнувачки ракави на мачрус обезбедуваат огромна безбедност при скокање за контролирано и одговорно искуство со скокање. Ајде да излеземе и да играме! Променете го изгледот на брануваа лесно. Соодветно за сите возрасти, од деца до возрасни. Висококвалитетна безбедносна подлога во комбинација ПВЦ и ЈП со "дебелина на пена".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката