• Новак
амлбб Летни Сандали За Жени Рамни Чевли Дами Плажа Сандали Лето Нелизгачки Каузални Влечки Женски Рамни Сандали

амлбб Летни Сандали За Жени Рамни Чевли Дами Плажа Сандали Лето Нелизгачки Каузални Влечки Женски Рамни Сандали

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Женски Рамни Чевли Дами Плажа Сандали Лето Нелизгачки Причински Влечки карактеристики : 1.Висок квалитет, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото 2. обични чевли,чевли За Плажа, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! 3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја.Пол : Женисоодветна Пригода : Лежерни Сцени : Надворешен Стил : Секојдневен,Горен Материјал : Материјал Од Вештачка кожа : Стил На гума : Висок Стил На Тркалезна Пета : 1см/0,39"Метод На Затворање : Лизгање На Пакет : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли)Големина : 35 Должина На Стапалото : 22,5 см/8,86" ЕУ : 35 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 САД : 4,5 Големина : 36 Должина на Стапалото : 23см/9.06" Еу : 36 Велика Британија : 3.5 Сад : 5.5 Големина : 37 должина на стапалото : 23.5 См/9.25" Еу : 37 велика британија : 4 сад : 6 големина : 38 Должина На Стапалото : 24см/9.45" Еу : 37.5 Велика Британија : 4.5 Сад : 6.5 големина : 39 должина на стапалото : 24.5 СМ/9.65" ЕУ : 38 велика Британија : 5 Сад : 7 големина : 40 Должина На Стапалото : 25см/9.84" Еу : 39 Велика Британија : 5.5 Сад : 7.5 големина : 41 Должина На Стапалото : 25.5 См/10.04" еу : 40 велика британија : 6.5 Сад : 8.5 Големина : 42 Должина На Стапалото : 26см/10.24" Еу : 40.5 велика британија : 7 сад : 9 големина : 43 должина на стапалото : 26.5 СМ/10.43" Еу : 41 Велика Британија : 7.5 Сад : 9.5 Женски Рамни Сандали Од Амлбб. Ѓон отпорен На лизгање : Овие рамни сандали се изработени од висококвалитетна дрвена текстура ТПР гума, ТПР гумениот ѓон е флексибилен, издржлив,мек,љубезен и лизгачки.Лесен за носење и полетување. ●Опис На големината ● големината На оваа сандала е малку посебна. Ве молиме проверете го описот на нашата големина или консултирајте се со нас кога ќе го купите, надевајќи се дека ќе ви помогне да ја изберете вистинската големина . затворање,Миење Раце. €Стилски zhomenените танга сандали со ремен за глуждот негуваат основен изглед кој исто така е најсексапилниот аспект на овие рамни сандали. Облечете се без да го ограбите вашиот шарм. Овие основни сандали за жени ќе бидат одлични за секојдневно носење или социјално. Quoll-match ® сандалите имаат минималистички дизајн, но секојдневен и стилски, што е симпатично и практично за многу тимови. Без разлика дали носите панталони, здолништа или фустани. Без разлика дали сакате танга сандала за запознавање, шопинг, забава, канцеларија, улица, вокација, ова е од суштинско значење за вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката